O Champions Fish

rogalski

IRBAPOL - firma o ugruntowanej pozycji na rynku zoologicznym, doceniona przez pasjonatów, konsultując się z utytułowanymi mistrzami, opierając się na ich doświadczeniu i wiedzy stworzyła serię naturalnych zanęt wędkarskich CHAMPIONS FISH.

Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy fachowo i z sercem wyonują swoją pracę. Każdy produkt, zanim trafi na półkę sklepową jest testowany i poddawany weryfikacji jakości.

Aby sprostać wymaganiom klientów i działać zgodniez z obowiązującymi przepisami w zakładzie wdrożyliśmy systemy bezieczeństwa jakości i zarządzania (m.in. HACCP), posiadamy weterynaryjny numer indentyfikacyjny i wymagane zezwolenia. Wszystko to gwarantuje niezmiennie wysoki poziom jakości produkowanych i sprzedawanych produktów.

Firma Irpabol w ofercie posiada również atraktory, które pozwalają wzbogacić intensywnośc pobierania zanęty. Jeżeli gotowa zanęta nie spełni Twoich oczekiwań, nie zniechęcaj się, spróbuj dodać właściwy atraktor. Tylko metoda prób i błedów na danym łowisku przyniesie efekt.